A paragraph is a self-contained unit of a discourse in writing dealing with a particular point or idea. Paragraphs are usually an expected part of formal writing, used to organize longer prose.
A paragraph is a self-contained unit of a discourse in writing dealing with a particular point or idea. Paragraphs are usually an expected part of formal writing, used to organize longer prose.

Kibicuj podczas meczu o Superpuchar Polski. Kup bilet już dziś!


W środę 10 lipca rozpoczynamy sprzedaż biletów na sektor naszych kibiców podczas wrześniowego meczu o Superpuchar Polski w łódzkiej Atlas Arenie.

We wrześniu po raz pierwszy w historii rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Polski. To rozwiązanie jest praktykowane już w innych krajach i dyscyplinach. W takim meczu spotykają się te drużyny, który w poprzednim sezonie wywalczyły mistrzostwo oraz puchar. Jeżeli są to te same zespoły, to wtedy wybiera się tę ekipę, która zajęła drugie miejsce w ligowej tabeli. 

Dlatego już w maju stało się jasne, że o pierwszy w historii polskiej piłki ręcznej Superpuchar powalczą Industria Kielce i Orlen Wisła Płock. Mecz ten odbędzie się 7 września w Atlas Arenie w Łodzi. Co ważne, kolejne trzy edycje odbywać się będą właśnie w mieście Łodzi.  

W środę 10 lipca o godzinie 10 rozpoczynają się zapisy na bilety oraz zorganizowany transport autokarowy na to spotkanie. Cena biletu w sektorze przeznaczonym dla kibiców naszego klubu to 47 zł, a przejazd kosztuje 50 zł. Zapisy potrwają do 30 sierpnia do godziny 16. 

Zapisy odbywają się w sklepie kibica na parterze Hali Legionów (czynny w dni powszednie w godzinach 8-16) oraz przez e-mail. W wiadomości należy należy podać imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego każdej osoby, a także wskazać zainteresowanie transportem. Zgłoszenia wysyłać należy na w.stepniewska@kielcehandball.pl. 

Płatność na miejscu gotówką lub kartą, a jeśli zapisy odbywać się będą poprzez e-mail, to w odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo dane do przelewu.  

Godzina rozpoczęcia meczu w Atlas Arenie nie jest jeszcze znana, zostanie podana w późniejszym terminie.